KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14609441
nr 1460 9441
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Komposition. Signerad. Blandteknik. Bladets mått: 74x55 cm, yttermått inklusive ram: 82x64 cm
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:21:38
10/4 19:04:02
700 kr
11/4 07:48:55
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen